Kancelaria

Kancelaria Krzyżagórska Łoboda i Partnerzy.
Z przyjemnością informujemy,że dwaj Wspólnicy Zarządzający kancelarią Krzyżagórska Podniesiński Łoboda i Wspólnicy - Beata Krzyżagórska i Sławek Łoboda - od października 2016 roku rozpoczęli prowadzenie działalności jako niezależna kancelaria prawna Kancelaria Krzyżagórska Łoboda i Partnerzy ("KLPartnerzy").

Beata Krzyżagórska oraz Sławek Łoboda współtworzyli, jako Wspólnicy Zarządzający, istniejącą od 1993 r. kancelarię Krzyżagórska Podniesiński Łoboda, która w okresie ostatnich sześciu latach była uznawana za największą kancelarię w regionie.

Kancelaria wraz z całym zespołem prawników współpracujących z adwokat Beatą Krzyżagórską oraz Sławomirem Łobodą w ramach poprzedniej kancelarii ma ambicję kontynuowania jej najlepszych tradycji. Kancelaria będzie świadczyła pomoc prawną na rzecz naszych Klientów na takim samym profesjonalnym poziomie, w tych samych specjalnościach i na obszarze tych samych jurysdykcji.

Obecnie nasi prawnicy używają adresów e-mail w nowej domenie „@klpartnerzy.pl”.

Siedziba kancelarii KLPartnerzy mieści się w nowym obiekcie w Gdańsku przy ulicy Piastowskiej 11, doskonale przygotowanym do świadczenia pomocy prawnej w sposób zapewniający komfort pracy oraz pełną ochronę powierzanych kancelarii danych i informacji. Główne numery telefonów pozostają bez zmian.